Trzeba poddać państwo, strzelają do swoich obywateli. Tyle ludzi już ubyło, że trzeba państwo Polskie poddać. Musicie przestać strzelać. Poddajemy się.
Telewizja nie przekazuje informacji. Można ją oskarżyć o brak reakcji. Musicie się tam wszyscy wziąść w garść. Bzdurny Duda wszystko popsuł. Musicie go już oskarżyć.
Komentarze
Prześlij komentarz